اهمیت محتوای سایت
اهمیت محتوای سایت
توضیحات مختصر:

محتوای سایت چقدر اهمیت دارد؟ واقعا در این مورد فکر کرده اید که محتوا میتواند یک سایت را چقدر با ارزش یا برعکس بی اهمیت کند؟

محتوای سایت چقدر اهمیت دارد؟ واقعا در این مورد فکر کرده اید که محتوا میتواند یک سایت را چقدر با ارزش یا برعکس بی اهمیت کند؟

همین جا به شما بگویم که محتوای یک سایت همه دارایی آن سایت است البته که لینکها هم ارزش خود را دارند اما محتواست که کاربر را جذب سایت میکند و در سایت شما ماندگار میسازد یعنی به آن سایت احترام خاصی قایل میشود چرا؟ چون اینجا آن کاربر است که انتخاب میکند چه کپمطلبی نیاز او را برطرف کرده است و اینجاست که به آن سایت وفادار میشود و برای خود مرجع میداند.

محتوای با اهمیت

در صد سرچهایی که برای یک مختوای با ارزش سرچ میشود:

وقتی Google را سرچ میکنیم برای یافتن جواب نیازهایمان فکر میکنید آنکه رتبه ۱ است چند درصد بازدید کننده دارد؟ ۶۰% همین این یعنی کاربران سایتهای مرجع را میشناسند و بیشتر آنها سراغ آنها میروند نه لینک اول پس شما بدانید محتوای سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد و کاربران را به سایت شما وفادار میکند و به سراغ شما میآیند. این نسبت از لینک اول تا لینک دوم به ۳۰% میرسد و لینک دهم ۰٫۵ % پس میتوان گفت سایتهایی که کاربران به آنها وفادار هستند بازدید کننده خوبی دارند و از رتبه خوبی برخوردارند.

محتوای سایت باید جامع و کامل باشد و توضیحات را به صورت تصویری به کاربر قدم به قدم توضیخ دهد تا جایی خالی از ابهام نماند اینگونه سایتها طرفداران بسیاری دارند. در محتوای سایت خود از ویدئو استفاده کنید تا کار را برای کاربر راحت تر کنید هر چه کاربر بیشتر ارتباط برقرار کند مطمئن باشید به دوستان خود نیز ارسال میکند و اینگونه اشتراک میشود و شبکه اجتماعی شما هم قدرتمند تر.

محتوا پادشاه است

چگونه محتوای مناسب کاربر بنویسیم:

محتوای سایت چقدر اهمیت دارد؟

بیایید فکر کنید که نیاز کاربرتان چیست؟ سوالات او چی میتواند باشد و برای آن محتوا تولید کنید آن هم جامع و کامل.بیشتر از ۶۰% قدرت سایت به محتوای آن است و بقیه به فاکتورهایی مانند لینک سازی و غیره اما سایتی که محتوای پر محتوا نداشته باشد یعنی در دنیای وب طرفداری ندارد حال میتواند این محتوا یک بازی آنلاین باشد.

محتوای با اهمیت از مثالها و آمارهای دقیق و تصاویر مناسب تشکیل میشود تا اینفوگرافی و هر آنچه آن مطلب را به کاربر شیر فهم کند که دیگر همیشه به سایت شما در غیر سرچ کردن هم سر بزند چون هر کاربری در حوزه های خود به دنبال سوالات خود میگردد و شما آن نقات را برای او پر کنید.

اهمیت آن برای گوگل:

اهمیت محتوای سایت آنقدر است که گوگل میداند کدام محتوا کامل و به درد کاربر میخورد زیرا رباتهای آن بسیار قدرتمند میباشند و فرق محتوای با اهمیت را کاملا تشخیص میدهد پس کاربر خود را به آن هدایت میکند تا از آن لذت ببرد اصلا کار گوگل همین است.

برند سازی:

شما هم میتوانید به طور منظم محتوای با ارزش تهیه کنید و آن را انتشار دهید و کاملا در مورد آن مطلب هر چه میتوانید اطلاعات دهید از همه نوع اطلاعات که میشود در وب منتشر کرد تا اثر آن را البته بارعایت لینک سازی ببینید و آنوقت است که برند شما به میان می آید و برندتان نیز بر سر زبانها میآید و شما با این کار برند سازی خود را نیز انجام داده اید.

پس از این به بعد برای محتوای خود وقت کافی و حوصله بگذارید.

 

اهمیت محتوای سایت

مدال