بک لینک رایگان
بک لینک رایگان
توضیحات مختصر:

طریقه ساخت بک لینک رایگان از روشهای مختلف برای کسب رتبه سایت

گوگل بیش از ۲۰۰ فاکتور برای رتبه بندی وب سایتها دارد و یکی از مهمترین آنها social signal ها و بک لینکها هستند یعنی بعلاوه بر اینکه باید شرایط داخلی وی سایت را عالی طراحی کنیم یاید لینکهای باکیفیت بگیریم اما چگونه؟ اینجا به تک تک آنها میپردازیم.

بک لینک

چیزی کهبرای گوگل بسیار مهم شده در سالهای اخیر بحث شبکه های اجتماعی هستند چرا؟ چون هر اتفاقی که در جامعه می افتد سریع در شبکه های اجتماعی نشر داده میشود و همه در موردش صحبت میکنند و گوگل دقیقا یک همچین چیزی را میخواهد گوگل دوست داره که محتوای شما اینقدر جذاب باشه که کاربران آنرا به اشتراک بگذارند و از این طریق رتبه خوبی بهشون بده واین اشتراک گذاری در خارج یک فرهنگ شده در ایران هم کم کم رونق گرفته و سیگنالهایی که از این شبکه ها می آیند به مراتب از روش لینک بیلدینگ سنتی اثر بیشتری دارد پس در شبکه های اجتماعی عضو شوید در Tweeter, Facebook, Linked in و ایجاد ویدئو در Aparat و غیره صفحه مخصوص ضمینه کاری خود را بسازید و لینکتان را در آنها نشر بدهید م محتوا تولید کنید. چون برای گوگل مهمه که پست شما چند بار اشتراک گذاشته میشه چند بار لایک میخوره و…اما باز هم تاکید میشود بر مختوای با کیفیت که کاربر با آن ارتباط برقرار کنه و اونو لایک کنه یا اشتراک بزاره.

Google Plus از محبوبترین شبکه های اجتماعی است که گوگل به آن و لینکهیی که درون آن میسازید بسیار اهمیت میدهد و نداشتن این اکانت بزرگترین اشتباه است و حلقه دوستانتان را بالا ببرید. سایت moz.com هم در این رابطه و اهمیت google plus  تاکید بسیاری کرده است که در سئو و بیهنه سازی سایت بسیار با ارزش است.

شبکه های اجتماعی

سایتهایی که برای گرفتن بک لینک وجود دارد slideshare.net میباشد که صفحه پروفایلی به شما میدهد که به طور مستقیم میتوانید به وب سایت خود لینک بدهید و بوسیله الاید پاور پوینت به سایت خود هر بار بک لینک بدهید گزینه بعدی انفوگرافی هست که میتونید در googleسرچ بکنید: infography online generator و سایتهلیی هستند که به صورت رایگان اجازه ساخت انفوگرافی که برای رتبه سایت بسیار مهم هست را بسازید همینطور در این سایتهایی که معرفی شده در زیر:

visual.ly , dailyinfographic.com , amazinginfographics.com , omginfographics.com

انفوگرافی آپلود کنید و بکلینکهایی با پیج رنکهای بالا در یافت بکنید که باز هم برای سئو بسیار با اهمیت هست.

ثبت سایتتان در دایرکتوریهای رایگان که با یک سرچ از دایرکتوریهای رایگان میتوانید سایتتان را به صورت رایگان ثبت کنید و لینکهای بسیاری دریافت کنید مانند :allthewebsites.org که این فقط یک مثال میباشد و شما با سرچ بینهایت سایت پیدا خواهید کرد.

ثبت سایت در alexa.com به شما لینک قدرتمندی میده.

در سایتهای دانشگاهی و گروهی که با سرچ: site: .edu میتوانید به این سایتها دست یابی پیدا کنید.

سایتهای کمکهای مالی که با مبلغی بسیار کم میتوانید به آنها کمک کنید و سایت خود را معرفی کنید.

همین امروز شروع به بدست آوردن بک لینک رایگان  از این روشها بکنید و لینکهای بسیاری را روانه سایت خود کنید و رتبه سایت  خود را افزایش دهید.

 

بک لینک رایگان

مدال