بک لینک موثر
بک لینک موثر
توضیحات مختصر:

این مقاله در مورد چگونگی ساخت بک لینک های با کیفیت از سایتهای مختلف و IP های مختلف و چگونگی ساخت آنها نوشته شده.

چگونگی بک اینک موثر برای بالا بردن رتبه سایت

بک لینک

بک لینک چیست؟

بک لینک در حقیقت یک لینکی هست که از یک دامنه دیگر به صفحه اصلی یا صفحات داخلی ما داده میشود.

اما نکته مهم این هست که اون بکلینکی که به سمت سایت ما هدایت میشه از چه IP هست از چه TLD هست یعنی ir هستش com هستش و هاست آن در چه کشوری وجود دارد و خود دامنه جه Authority دارد اون صفحه چه Authority دارد و خیلی فاکتورهای دیگر که در مقالات دیگر مفصل به آن میپردازیم. اما نکته مهم در مورد بک لینک این هست که بک لینکهایی حالت خوبی دارند که do fallow باشند چون شما میتونید از خیلی جاهای دیگر بک لینک بگیرید اما no fallow هستند.

یک نکته دیگه هست که شنیده اید محتوا پادشاه است خوب بله سایتی که محتوا نداشته باشه اصلا وب سایت نیست اما نکته مهم اینجاست که شما مختوایی بنویسید که قابل لینک گرفتن باشه بنابر این شما هرچه قدر محتوای عالی داشته باشید و نتوانید Authority دامنه رو ببرید بالا و بک لینکهای خوبی جذب بکنید نمیتوانید رتبه های خوبی را بدست بیاورید.

domain authority

سوالی که زیاد پرسیده میشود این هست که چطور اعتبار دامنه خود را افزایش بدهیم ؟ یکی از بهترین راه ها فعالیت در شبکه های اجتماعی میباشد که بسیار تاثیر گذار است و بک لینکهای با کیفیت که میتونید خودتون این بکلینکهارو ایجاد کنید و یا خریداری کنید و هزینه کنید که این هم ایده بدی نیست واقعا زیرا نتیجه فوق العاده ای همراه دارد فقط مراقب باشید که IP  سایتهایی که بکلینک میخرید با هم برابر نباشند این مسئله بسیار مهم است چون بازخورد خوبی نخواهید داشت.نکته اینجاست شاید شما به سایتی که page authority پایینی دارد لینک میگیرید اما مهم آن دامنه هستش و اون IP پس به یاد داشته باشید که گوگل به دامنه توجه میکند و به IP های متفاوتی که شما بک لینک گرفتید و برای گوگل این مهم است که تنوع دامنه ها و IP ها بالا باشد.

روشهای سرچ در گوگل برای گرفتن بک لینک

به این روش سرچ کنید و در سایتهایی که در نتیجه می آیند بک لینک بسازید :

social media link building , article marketing, روشهایی که از بلاگ پسا مهمان بگذارید,فرومها, دایرکتوریها, اینفوگرافیها را فراموش نکنید برای گرفتن بک لینک. در گوگل سرچ کنید:  leave your response inurl:blog site .edu

یا

leave a comment inurl:blog site .gov

powered by phpbb inurl: forum یا وبلاگها را سرچ کنید و در آنها بلاگ بسازید و مطالبتان را در آنها کپی کنید.

در مقالات دیگر باز هم به روشهای ساخت بک لینک میپردازیم در ضمن شما میتوانید بسته های بک لینک را از سایت دانلود کنید.

بک لینک موثر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =

مدال