تکنیکهای جدید سئو
تکنیکهای جدید سئو
توضیحات مختصر:

تکنیکهای جدید سئو که از یک مقاله خارجی از صحبتهای مدیران گوگل میباشد

الگوریتمهای گوگل

سئو و تکنیکهای بهینه سازی سایت امروزه مرتبا در حال تغییر و تحول میباشد و متخصصان سئو تریک با تمامی دانسته های خود هر روز اطلاعات خود را به روز کرده و کارهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو را بر اساس آخرین تکنیکها انجام میدهند. این تکنیکهای سئو که بیشتر بر مبنای الگوریتمهای گوگل میباشد هر ۳ ماه یک بار در سمینارهای سئو مورد بررسی قرار میگیرد.سخنگوهای گوگل نیز افرادی آموزش دیده و مجرب هستند. آنها می دانند چه چیزی را باید بیان کنند و چه چیزی را نباید بگویند. این نمونه ای عالی از شرکتی است که کارمندان آن در اتاق راه رفته و علاوه بر حفظ ایده ها و نظرات شخصی، یک پیام منسجم را اعلام می کنند.

اکثر مشاهدات با هدف شکست دادن الگوریتم جست و جوی ارگانیک گوگل انجام می شدً این مسئله باعث بوجود آمدن روش هایی مثل چرخش و تبادل لینک ها، شبکه های محتوا و چرخش محتوا می شد.

الگوریتمهای گوگل مانند پاندا , پنگوئون و مرغ مگسخوار امروزه کاملا از طرف گوگل در مورد سایتها مورد بررسی قرار میگیرند که البته هر کدام ار آنها مخصوص یک سری الگوریتم های متفاوت و قوی میباشند و امروزه همه متخصصان سئو سعی بر تبعیت از آنها میکنند.

مرغ-مگسخوار-گوگل

بگذارید به مرغ مگس خوار، الگوریتم جدید گوگل نگاهی داشته باشیم. با اینکه الگوریتم بر ۹۰ درصد نتایج تأثیر گذاشته است، گوگل مرغ مگس خوار را – که کاملا الگوریتم قبلی را جایگزین می کند . یکی از دلایلی که متخصصین سئو شاید این مسئله را متوجه نشده باشند، به این خاطر است که مرغ مگس خوار بزرگترین تغییر در کوئری های طولانی محسوب می شود. به علت حجم کم جستجوی بعضی از کلمات کلیدی وعدم ارائه داده های کلمات کلیدی توسط گوگل، بسیاری از نتایجی که روی کلمات ضعیف قبلاً ارائه می شد، به راحتی به پایین ترین رتبه ها سقوط کردند.

در هر کدام و درهر بخش از محتوای موجود وب سایت از لحاظ مفهمومی کمی تمرکز کنید. یک استراتژی محتوای سئوی معروف، نوشتن صفحه ای ده سطری برای کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی است. سپس شما محتوای بیشتری را تولید می کنید که به آن صفحه با anchor text بهینه سازی شده مرتبط می شوند. با اینکه، این کار می تواند موثر باشد، مطمئن باشید که در آن صفحهاتی که قرار است از محتوا حمایت کند، باید بر مفهوم خاص خود نیز تمرکز داشته باشد. اگر شما به پنج روش متفاوت در مورد یک موضوع مطلب بنویسید و آنها را به یک مقاله کوتاه لینک دهید، اگرچه شما به دنبال رسیدن به رتبه های بالاتر هستید، این کار بسیار خطرناک است. زیرا ممکن است موتورهای جستجو نتوانند مرتبط ترین اطلاعات توضیحی را در مورد آن صفحه تشخیص دهند و آنرا پیدا کنند.

تکنیکهای جدید سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

مدال