خدمات سئوتریک

از اینکه همیشه در گوگل اول باشید لذت ببرید

اگر شما زیباترین و پرکاربردترین وب سایت دنیا را داشته باشید اما جایی به راحتی دیده نشوید نمیتوانید خدمات خود را به مردم اراعائه نمایید.سئوتریک به شما کمک میکند تا در جستجوهای کاربران به راحتی در صفحه اول گوگل دیده شوید و در این کار هیچ نیازی دیگر به تبلیغات در جاهای مختلف ندارید.

خدمات سئو
خدمات سئو

تا رسیدن به موفقیت در این راه با شما بیشتر وتخصصی تر صحبت خواهیم کرد

آنالیز سایت از نظر ساختار سئو

آنالیز سایت

آنالیز سایت
آنالیز سایت

در مورد آنالیز سایت باید گفت که متخصصان سئوتریک مهارت خاصی در این زمینه دارا میباشند و سایت شما را چه از نظر مسائل داخلی چه خارجی مورد تحلیل قرار داده و راه های پیشترفت سایت شمارا از نظر سئو برایتان شرح خواهند داد البته این کار از طرف سئوتریک  کاملا رایگان برای شما انجام میگردد.

خدمات سئو تریک

بهینه سازی و سئو تخصصی سایت

بهینه سازی وسئو تخصصی و تضمینی سایت

سئو

سئوتریک افتخار این را دارد که بهینه سازی و سئو تخصصی و تضمینی سایت شما را انجام دهد. سئوتریک با داشتن متخصصان سئو و بهینه سازی سایت با آخرین تکنولوژی های روز دنیا این کار بسیار حساس را با کلمه کلیدی مورد نظر شما انجام داده و سایت شما را در گوگل در بهترین رتبه و لینکهای بالا قرار میدهند.

خدمات سئو تریک

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

سئوتریک دارای متخصصان خبره طراحی و برنامه نویسی سایت میباشد که میتوانند طراحی سایت شما را به صورت فوق حرفه ای و تضمینی انجام دهند.طراحی سایت به ۲ شکل امکان پذیر است یکی به صورت طراحی یک فریم ورک اختصاصی که برای شما از ابتدا یک سایت با کدهای اختصاصی و هسته اختصاصی طراحی میگردد و دومی اینکه از فریم ورک های آزاد مانند WordPress که البته باز هم طراحی و کار کرد به سلیقه شما انجام خواهد شد طراحی میگردد و فرق آن با طراحی فریم ورک اختصاصی این است که شما صاحب یا سایت که هسته آن به نام شما و طراحی آن منحصر به به شما انجام میشود میباشد که البته در این مورد ها میتوانید با متخصصان ما تماس گرفته و توضیحات اصولی تر و اجمالی تر را از آنها بخواهید و آنها شما را کاملا در این ضمینه راهنمایی های لازم را انجام می دهند تا شما به صورت کامل در این قضیه روشن و آگاه شوید.

خدمات طراحی سایت را از متخصصان ما بخواهید

پشتیبانی فنی و خدمات بعدازانجام کار

پشتیبانی فنی و خدمات بعد از انجام کار

پشتیبانی فنی و خدمات

پشتیبانی فنی و خدمات پس از ایجاد کار توسط سئوتریک برای شما عزیزان در نظر گرفته شداز قبیل پشتیبانی طراحی, اضافه نمودن امکانات خاص, پشتیبانی سئو , امنیت و امثال آن می باشد. پشتیبانی سئوتریک ۲۴ ساعته برای مشتریان خود میباشد و متخصصان سئوتریک در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهند داد و در صورت وجود ایراد حتی آنرا حل وفصل خواهند کرد.

پشتیبانی فنی و خدمات بعد از انجام کار

امنیت و روشهای مقابله با نفوذ

امنیت

امنیت

امروزه امنیت برای سایتها مساله بسیار مهمی بشمار می آید.بسیاری از هکرها حتی برای سرگرمی و برای یادگیری کار خود به هر سایتی که میتوانند نفوذ کرده و ضرر وزیان هزینه ای و زمانی به آن شرکت وارد میکنند.پس بعد از سئو و طراحی سایت ,امنیت از فاکتورهای بسیار مهم یک سایت میباشد.شما باید سایتتان را از هرگونه حفره های امنیتی چک کنید تا از نفوذ به آن جلوگیری کنید.سئوتریک دارای متخصصان امنیت و روشهای مقابله با نفوذ میباشد که به صورت ۲۴ ساعته از سایت شما محاقظت میکنند.زیرا اگر دیتابیس شما مورد تهاجم قرار گیرد هکر میتواند اطلاعات شخصی سایت را در بر گیرد یا آنرا از بین ببرد پس امنیت را هیچ گاه فراموش مکنید و روشهای مقابله با آنرا به سئوتریک بسپارید.

امنیت و روشهای مقابله با نفوذ

ساخت اپلیکیشن اندروئید و IOS

ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن اندروئید و IOS

سئوتریک بعلاوه به خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت,طراحی سایت,پشتیبانی بعد از اتمام کار,امنیت و مقابله با روشهای نفوذ دارای یکی از قویترین تیم تخصصی ساخت اپلیکیشن اندروئید و IOS میباشد که در این ضمینه از بسیاری از شرکتها قیمت مناسبتری ارائه میدهد زیرا همانطور که میرانید بسیاری از شرکتها با دادن قیمتهای نجومی به مشتریان آنها را شگفت زده می کنند اما سئوتریک با دادن قیمت مناسب در این ضمینه شما را شگفت زده خواهد کرد.متخصصان ما در این بخش بعد از دادن اطلاعات لازم و راهنمایی های لازم هر آنچه مد نظر شماست را برای کارتان تدارک میبینند و جزو افرادی هستند که اپلیکیشنهایی با اصول سئو طراحی میکنند.

ساخت اپلیکیشنهای اندروئید و IOS