سئو تضمینی

سئو تضمینی

سئو تضمینی سخن بسیار بزرگی میباشد که شما زمانی میتوانید به کسی این حرف را بزنید و قول رتبه دلخواهش را بدهید که به کار خود ایمان داشته باشید.

تضمین در رساندن یک سایت به رتبه بالا و دلخواه کار پر استرسی است چون همیشه شما مقصر نیستید بعضی اوقات گوگل اشتباه میکند آن وقت است که حرف شما زیر سوال است اما به هر حال پس از چندین سال کاری که انجام داده ایم ۹۹% پروژه ها به رتبه دلخواه رسیده اند خدارا شکر, اما واقعا بعضی اوقات به چه قیمتی؟؟

یک تیم که هر کسی در نهایت تلاش داره کار مربوطه را انجام میدهد باید دست به دست هم داده با یک برنامه درست و حساب شده که

اول: آنالیز سایت

دوم رقابت کلمات کلیدی

سوم: اصلاح معماری داخلی

چهارم: بهینه سازی خود سایت

پنجم : برآورد موقعیت فعلی

ششم: کارهایی که باید انجام شود

هفتم: تقسیم کار

پس فقط برای اول کار باید این هفت کار را انجام داد تا از هر کسی گزارش کار را بخاهید و میزان زمان تقریبی انجام پروژه بدست آورید البته پرت زمانی و دیر کرد ایندکس نشدن صفحات و چیزهای دیگه ای که موقع کار به آنها بر میخورید را باید حساب کرد و یک زمان با بازه زمانی ۱ ماهه به مشتری داده میشود.

کارهای بسیاری انجام میشود که بخش بزرگی که ما از مشتری میخواهیم نوشتن یک مقاله منحصر به فرد به صورت روزانه میباشد چون ما که از کارها و ظرافتهای کاری آنها خبر نداریم پس اینکار توسط خود مشتری اما با طریقه ای که ما میگوییم و چگونگی آن را توسط ما انجام میشود که به چه صورت آن محتوا باید نوشته شود در آخر توسط ما ویرایش شده و انتشار داده میشود در غیر این صورت راه حل دیگری هم وجود دارد.

ضمانت باید کتبی اعلام گردد و تنها به خاطر راحتی خیال مشتری انجام میشود وگرنه غیر از مسئولیت سنگین تر چیزی برای ما ندارد بجز افتخار آن .

امیدواریم بتوانیم شما را هم در رتبه خود ببینیم و گوگل را فتح کنید و به درجا اعتمادی به ما رسیده باشید که بتوانیم برای شما خدمتی کرده باشیم.

امیدواریم شما هم به کار ما اطمینان داشته باشید تا فشار فکری را از روی هر دو طرف برداریم و این کار فقط به خاطر این است که اطمینان هوشمندانه انرژی شما را به کار میدهد و خوش بینی شما نسبت به کار باعث عالیتر شدن انجام پروژه میگردد. سئوتریک به شما ضمانت میدهد که تمامی تلاش خود را برای کارهای خود انجام میدهد تا خودمان به این نکته افتخار کنیم تا اعتبار خود را افزایش دهیم.