سئو

سئو , لغتی که امروزه صاحبان وب سایت با آن سرو کار دارند.

seo2

سئو کاران در دنیا هر روز به دنبال راه کوتاه اما مفید برای وب سایتها میگردند راهی که بسیار زمان بر و تاقت فرساست. سئو کردن سایت مجموعا ای از محتوا نویسی برای آن سایت محتوایی که منحصر به فرد باشد تا از نظر گوگل ایندکس شود و امتیاز بیاورد این مختوا باید طوری نوشته شود که نیاز کاربر را برآورده کند میتواند به صورت آموزشی باشد یا اینکه اطلاعات به روز آن سایت و در ضمینه کاری آن سایت نوشته شود, هر روز باید حداقل یک مختوا برای آن سایت نوشته شود و کلمات کلیدی را در آن گنجاند تا گوگل و خزنده های آن برای آن ارزش قائل شوند و کاربر را به آن صفحه هدایت کنند تا از این روش ترافیک سایت بالا رود و در رتبه آن تاثیر داشته باشد برای هر کلمه کلیدی باید یک محتوا نوشته شودبعلاوه لینک گرفتن از سایتهایی که page authority و domain authority بالایی داشته باشند. ثبت دامنه در دایرکتوریهایی که IP  متفاوتی داشته باشند. نظر دهی در سایتهایی که اجازه نظر دادن را به کاربر میدهند و ثبت دامنه یا لینک صفحه در آنها.

سئو دنیای پهناور با ظرافتها و قوانین خاص خود میباشد که اگر میخواهید رتبه ای در گوگل داشته باشید باید زحمت فراوانی برای بدست آوردن آن رتبه متحمل شوید زمان بگذارید و برای سایت خود کارها و قوانینی که که وجود دارد را رعایت کنید زیرا طراحان سایت یک سایت را طراحی میکنند اما زمانی که شما در موتورهای جستجو دیده نشوید به هیچ دردی نمیخورد مثلا شما یک فروشگاه دارید اما اگر کاربران آن را در نتایج خود نبینند هیچ وقت خریداری پیدا نمیکنید پس سئو قلب یک سایت است و اگر خون را به اعضای سایت نرساند آن سایت بیجان میشود و در دید کسی نمیباشد. قوانین سئو بسیار میباشند و سئو کاران باید همیشه به روز باشند مانند وکیلی که از قوانین یک کشور باید به روز باشد تا موکل خود را در مبارزه دادگاهی سربلند بیرون آورد.

سئوتریک تمامی سعی خود را کرده است تا با در نظر گرفتن تمامی قوانین سئو و بهینه سازی سایت شما را در دید کاربران قرار دهد تا گوگل رتبه خوبی را به سایت شما بدهد و کاربران بیشتری را به سمت سایت شما هدایت کند. با مشاوره با متخصصین ما وضعیت سایت خود را در بیاورید و به کمک آنها سایت خود را بهینه کنید تا کاربران از هر جایی که جستجو میکنند , شبکه های اجتماعی یا گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر بتوانند شما و سایت و خدمات شما را ببینند و با شما ارتباط برقرار کنند.

در باره قوانین سئو در صفحه سئو چیست بیشتر با شما صحبت خواهد شد.