طراحی سایت

طراحی سایت

پس از چندین سال تجربه در ساخت فریم ورکهای اختصاصی و سایتهای گران قیمت به دلیل آنکه هسته سایت توسط خودمان از صفر تا صد برنامه نویسی میشد به این نتیجه و این قدرت رسیدیم  که همان کار را روی فریم ورک WordPress انجام دهیم . اینکار برای سرعت بخشیدن به کار و قیمت بسیار مناسبتر انجام شد اما کاملا متفاوت با آنچیزی که شما تصور میکنید. ما قالب آنرا منحصر به فرد طراحی کرده و شما فقط یک نمونه یا یک فضای کلی به ما میگویید و گرافیست آن را برایتان طراحی میکند تا زمانی که آن چیزی که شما خواسته اید در آید و آن هنگام روی ورد پرس بارگذاری میشود این فقط طرح ظاهری کار است که طبق سلیقه شما انجام میشود.

و اما امکانات خاص که شما میخواهید: همانطور که میدانید ورد پرس امکانات محدود اما بسیار قدرتمن و در عین حال وسیعی دارد و پر از پلاگینها مختلف که نیاز شما را برآورده میکند اما زمانی شما یک امکان خاصی نیاز دارید  که پلاگینی برای آن اصلا وجود ندارد و کاملا برای سایت شما میباشد , ما آنرا برای شما برنامه نویسی کرده و طبق خواسته شما در جایگاه خود قرار میدهیم  که این کار کاملا تخصصی میباشد و ۹۹% شرکتها انجام نمیدهند زیرا پلاگین نویسی برای ورد پرس طبق نیاز مشتری کاریست که یک برنامه نویس وردپرس انجام میدهد.

حال چرا ورد پرس؟

یک به خاطر میزان رقابتی بودن فضای کاری طراحی سایت و قیمتهای واقعا پرت و پلایی که گفته میشود. سایتهایی که ما طراحی میکنیم با یک طراحی حرفه ای میباشد که فقط هسته آن وردپرس میباشد و بقیه آن کاملا شخصی سازی میشود طوری که سایت اختصاصی هم نتواند به پای آن برسد زیرا ورد پرس بسیار قدرتمند است و ما از طریق ساختار کاملا متفاوت آنرا تقدیم شما میکنیم و این قول را میدهم که خود شما هم به هسته آن شک کنید زیرا کاملا تغییرات روی آن اعمال میکنیم.

دوما اینکه کار کردن با آن برای کار بر راحت میباشد.

سوما هر امکاناتی که بخواهید روی آن برایتان ایجاد میکنیم .

پنجم آنکه از همه مهمتر میباشد سایتی که برای شما میلیونها خرج بر میدارد تا همانی که میخواهید را داشته باشید را با قیمت بسیار مناسب تر صاحب آن میشوید . بعضی وقتها سایتی که دارید مطابق سلیقه شما نیست اما به خاطر معماری آن و طرح آن مجبور به قبول آن شده اید اما ما این محدودیت را برداشته و دقیقا همان گونه که میخواهید صاحب سایت خود میشوید.

با ما صاحب یک سایت کاملا حرفه ای با سلیقه شخصی خود و با امکانات خاصی که مد نظرتان میباشد متناسب با بودجه شما و در مدت زمان بسیار کوتاه شوید.